همیشه تنها

همیشه تنها

پیامک
متمایلات
کلیک‌خور
پیوندها

۲ مطلب در مرداد ۱۳۹۶ ثبت شده است

خیلی از ازدواج های آنرمال خیلی بیشتر از نرمال هاش دوام آوردن و واقعی بوده عشقش انگار. مثلا چاپلین بعد چند ازدواج شکست خورده تا آخر عمر با زنی زندگی کرد که بیشتر از بیست سال ازش کوچیکتر بود. شاید خیلی از عرف و قانون های فرهنگی درست باشن، و خیلیاشم نه! اما قطعا عاقلانه ترین زندگیا رو آدمایی دارن که قوانینو میسنجن و درستاشو نگه میدارن و غلطاشو از زندگی حال و آیندشون حذف میکنن. قوانین خودشونو میسازن و بهشون پایبند میمونن. با باید و نبایدهای خودشون در عین احترام به دیگران زندگی میکنن و اینجوری شاید وقتی به مرگ نزدیک شدن و اونقدر پیر بودن که دیگه کسی براشون خط و نشون نکشه و قضاوتشون نکنه، حسرت اینو نخواهند خورد که چرا اون طور که فکر میکردن درسته زندگی نکردن؛ چرا به چیزایی که واقعا میخواستن نرسیدن و چرا اجازه دادن قضاوت آدمایی که آدمای موندنی و مهمشون نبودن روی تصمیم های مهم و موندنیشون بیش از حد تاثیر بذارن...

هیچوقت اجازه نده هیچ چیز به جز عقل و احساس خودت مسیر زندگیتو تعیین کنه. به روزای پیریت خیلی فکر کن. هرروز فکر کن. دلت میخواد حسرت و افسوس همراهت باشه یا افتخار؟ و کدوم افتخاری بدون جنگ و مبارزه و خستگی محقق میشه...؟

۲۴ مرداد ۹۶ ، ۰۴:۲۸
حمیده کوه افکن
خیلی دوست دارم بدونم بقیه درمورد اسم "حمیده" همون حس مزخرفی رو دارن که من درمورد سعیده دارم؟ ینی آیا بقیه اسمی که من دوسش دارمو یه اسم پسرونه ی بیریخت میدونن که با یه ه عربی چندش آور دخترونه شده؟
۰۱ مرداد ۹۶ ، ۰۳:۳۸
حمیده کوه افکن