همیشه تنها

همیشه تنها

پیامک
متمایلات
کلیک‌خور
پیوندها

خوشحال و شاد و خندانم

چهارشنبه, ۲۴ شهریور ۱۳۹۵، ۰۶:۳۳ ق.ظ

اولا که وطنم پاره تنم. مرگ هم بر کل دنیا به جز طول و عرض مقدس خودمون. بدبختای کافر بی خانواده ی بی اخلاق. تازه اینا سوای افتخاریه که به قوه عقل و شعور هموطنام میکنم. بله.


بعد اینکه، به نظرم پروفایل های مجازی باعث شد خیلیا لو برن (آیکیو و اینا). عکس گل و بچه و آدمایی که نمیشناسن و کارتون و... میذارن، اسمشونم مخفف میکنن یا تغییر میدن، اینستاگرام باشه یه دونه عکس حتی از چمن حیاطشون ندارن ولی پرایویتن، تلگرام باشه آیدی ندارن، فیسبوک همین وضع، ولی خب همه جا هم اکانت دارن، ینی به آدم احساس رو در رویی با پلیس مخفی دست میده، بعد نگران هویت روشن تو در فضای مجازی هم هستند. خب دلسوزن. نمیتونن ببینن تو با مغز در حال فرود به قعر جهالت و گناهی بعد دستتو نگیرن نیارن تو صراط مستقیم که خودشون توشن.


ینی درستش اینه که عکس پروفایل شما در فضای مجازی که نشانه هویت شماست (از این تبلیغات مترویی) باید نشانه شخصیت شما باشه مثلا. مثلا چی؟ مثلا خری با کلی بار رو دوشش که نشون میده شما در زندگیت سخت، مثل خر کار میکنی. یا گوسفندی در حال ذبح به نشانه حق خوری هایی که در نهایت مظلومیت ازت شده تو این دنیای بی رحم. یا صدفی در مروارید (یا برعکس حتی) یا مثلا عکس صاحبت (شوهری پدری چیزی) یا یه شاخه گل رز قرمز جیگری (مثل آگهی های ترحیم). میشه حتی نتیجه گرفت که عکس های سه در چهاری که به محل تحصیل، محل کار و هر محل دیگه ای دادیم رفت، شعله ای دیگر از شعله های جهنم رو برای ما مهیا کردن. 


همه اینا آیا چون خاطرات بچگی یه دختر ایرانی ترسیدن از تاریکی و کوچه ی خلوت و نمکی و دزد و پسر همسایه و مردهای غریبه و... است؟ چون تصور دختر ایرانی از خدا و روز قیامت، آویزون شدنش از مو و اعضای بدن و سرب داغ و پرت شدن از پل باریک و قعر جهنم و... است؟ چون من و تو باور داریم دلیل تمام گناه های مردهای ایرانی هستیم با تمام حرف زدنامون و نگاه کردنامون، لباس پوشیدنامون و... نه سستی و بول هوسی خودشون؟

۹۵/۰۶/۲۴
حمیده کوه افکن