همیشه تنها

همیشه تنها

پیامک
متمایلات
کلیک‌خور
پیوندها

۹ مطلب در تیر ۱۳۹۵ ثبت شده است

حس خوبیه که یه روز بفهمی یه نفر مدتها دوستت داشته و بهت نمیگفته. بعد روزها و روزها دلت گرم مرور هفته ها و ماه هایی میشه که تو بی خبر بودی و یه نفر از دور عاشقت بوده. بعد تک تک نگاه ها و لبخندها و کلمه هاش یادت میاد و به اتفاق های ساده معمولی، عشق نسبت میدی؛ میشه یه عشق بازی حسابی؛ قند تو دلت آب میشه...
۳۱ تیر ۹۵ ، ۰۰:۰۸
حمیده کوه افکن
به آدمایی که نشونه های خاص دارن دل نبندین. به چشمای سبز و طوسی، به انگشتای کشیده، به لهجه ها، به کسایی که دانشگاه خاصی درس میخونن یا عاشق پرواز و قیمه و گیتارن. به آدمایی که اگه نباشن، سوار هواپیما شدن و غذا خوردن و معاشرت با آدمای چشم رنگی رو براتون زهر مار میکنن، زندگیتونو پر از خاطره میکنن. به این لعنتیا دل نبندین.
۱۴ تیر ۹۵ ، ۰۳:۴۲
حمیده کوه افکن
قبلا گفته بودم که زن ایرانی بودن چقدر سخته؟ یا الان اولین باره دارم میگم زن بودن تو ایران خیلی سخته؟ ما دخترای ایرانی مجرم متولد میشیم، کثیف هم از دنیا میریم، مگر اینکه شانس بیاریم، عوض نشیم، هیچوقت به هیچ قانونی شک نکنیم، هیچوقت زندگی بهتر از مادرامون رو نخوایم، به همون سر به زیری و مظلومیت مادربزرگامون زندگی کنیم و فمنیسم رو انگی توهین آمیز بدونیم و...
۱۰ تیر ۹۵ ، ۰۶:۴۱
حمیده کوه افکن
1. موقعیت جغرافیایی ایران را رسم کنید؟ (2 نمره)
2. چند نمونه از پرکاربردترین اصطلاحات عامیانه فارسی زبانان را بنویسید. (1.75 نمره)
3. دین رسمی ایران چیست؟ (0.25 نمره)
4. فرهنگ جاری و واقعی و باورهای سنتی ایرانی ها را با ذکر مثال توضیح دهید. (10 نمره)
 - راهنمایی: به کامنت های فارسی زیر عکسهای گلشیفته فراهانی، شهاب حسینی و رامبد جوان مراجعه کنید.
5. به عنوان یک زن، از زندگی در ایران چه احساسی دارید؟ (5 نمره)

به پاس یک عمر زن ایرانی بودن، در این آزمون به شما یک نمره مجانی اعطا میشود.
موفق باشید...
۰۶ تیر ۹۵ ، ۱۶:۵۴
حمیده کوه افکن
اعتراف میکنم قرارهایی رو که تو میدون تجریش باهام گذاشتین و کنسل کردم، اگه مثلا نارمک بود، اگه دیباجی بود، صادقیه یا راه آهن بود میومدم. اعتراف میکنم که خیلی وقتا تا مرز لباس پوشیدن و بند کفش سفت کردن پیش میرفتم اما...
۰۶ تیر ۹۵ ، ۰۴:۲۱
حمیده کوه افکن
نکنه این شبها حلالیت حق الناس رو از خدا بخواید؟ نکنه دلهایی که شکستید، حق هایی که خوردید، نیش هایی که زدید رو نه از کسیکه حلالیتتون دستشه، که از خدا بخواید و احیاتون مفت هدر شه؟ نکنه توبه هاتون حتی تا عید فطر دوام نیارن؟
۰۵ تیر ۹۵ ، ۱۶:۴۹
حمیده کوه افکن
اصل ماجرا مرگ بود. درجریان مرگ خیلی از آدما که قبل مردنشون مهم بودن یا وقتی مردن مهم شدن مسئله اصلی که ناراحتی از دست دادنشون بود کنار رفت و عصبانیت هاا اومد وسط. عصبانیت از ناتوانی و بی وجدانی پزشک های ایران، از جاده و ماشین های فرسوده، از اجبار سربازی، از بی مهری به هنرمندها، از سانسور، از پارازیت، از حجاب اجباری، از فقر، از کیفیت نوناشون... اینا که به مرگ آدما هم احترام نمیذارن، فحاشی میکنن؛ اینا به اندازه ما تحت فشار جهان سومن، ولی کمتر از ما فهم و شعور دارن.
۰۵ تیر ۹۵ ، ۰۴:۵۹
حمیده کوه افکن
دروغ بگید. زیاد هم بگید. اما وقتی بگید که ارزششو داشته باشه. نه واسه نگهداشتن هر آدمی، نه واسه حفظ هر موقعیتی. آرایش هم بکنید. ولی نه همه جا و نه اونقدر که نشه فهمید شمای قبل آرایش همین شمای بعد آرایشه. پوستتونو خراب میکنه. مثل دروغ زیاد که اعتبار سلامت روانیتونو زیر سوال میبره.
۰۴ تیر ۹۵ ، ۱۸:۳۲
حمیده کوه افکن
بنده یه دوره ای با یه تازه به دوران رسیده ی تیر زندگی کردم. بنده شش ماه با یه اختلال شخصیت نمایشی حاد سر کردم. بنده روزگاری رو در دقت به رفتارهای یک پارانوئید و یک بدبین تمام عیار صرف کردم. اگه بعد بیست و چار ساعت آشنایی بهت گفتم خدافظ، باهام جوری حرف بزن که لااقل به تجربه هام توهین نشه، شعورم به درک.
۰۳ تیر ۹۵ ، ۰۳:۲۷
حمیده کوه افکن